fbpx

Агов, Типовий Творчій, готовий
вигравати крутезні призи?!

Щоби взяти участь у всеукраїнському фотоконкурсі «In Art We Trust!» від InLight Studio
та партнерів, потрібно уважно прочитати регламент конкурсу і зареєструватися. От і все!
Яка максимальна кількість світлин?
 Ти можеш надіслати не більше 3-х власних фоторобіт у кожній з 8-ми категорій, тобто в загальному – не більше 24 світлин.
У скількох категоріях я можу взяти участь?
 Якщо ти майстер на всі руки, тобто жанри, ти можеш брати участь в усіх категоріях, так-так! Але не забудь, що для кожної категорії потрібно реєструватися окремо.
А що там з приводу етики?
 Ти ж розумієш, що роботи, які порушують моральні та етичні норми, а також закони України (зокрема фото порнографiчного змісту, пропаганда насильства та шкідливих звичок, тощо) до участі у конкурсі прийматися не будуть!
Тільки свіжак!
До участі у фотоконкурсі приймаються світлини, що були зроблені не ранiше 2018-го року. У конкурсі беруть участь повнолітні особи, але, якщо ти дуже хочеш взяти участь, а 18 років тобі ще не виповнилося, то… ти можеш взяти письмовий дозвіл на участь у своїх батьків чи опікунів.
12.06.19 -24.08.19 – ЗАРЕЄСТРУЙСЯ!
Заповнюй онлайн-форму та прикріплюй фото. Не забудь – не більше 3-х світлин у одній категорії. Будь-яка кількість категорій. Максимальний розмір файлу – не менше 1000px та не бiльше 1500px з довгого боку, розмiр 1 мб, jpg, sRGB.
25.08.19 – 28.08.19 – ТРОХИ ТЕРПІННЯ!
Саме в ці дати починає працювати журі конкурсу, ретельно обираючи серед усіх світлин, ми відберемо найкращі роботи для експозиції.
29.08.19 – 08.09.19 – КРУТО! ТВОЄ ФОТО БУДЕ НА ВИСТАВЦІ! 
Якщо ти отримав листа з інформацією, що твоє (твої) фото відібрані, мерщій відсилай нам свої переможні світлини для друку! Бо саме ці фото потраплять на виставку і будуть експоновані у InLight Studio.
Розміри фото (читай уважно!): не менше 2000px з довгого боку, 300 dpi, tiff, adobe RGB (1998)
12.09.19 – ПРИХОДЬ ЗА ПРИЗАМИ!
А тепер - найцікавіше! Усіх нас чекає драйвова вечірка, нагородження переможців, фотовиставка і справжнє свято! Цей день ти точно не забудеш, повір, тож не проґав таку нагоду.
А ще на гала-вечірці буде розіграно багато додаткових цінних призів, а у фіналі члени журі урочисто вручать головний приз конкурсу.

ON-LINE ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

1. Ім’я файлу роботи-учасника. Має містити категорію конкурсу, в якому вона бере участь та прізвище фотографа латинською транслітерацією. Наприклад «art&fashion_shevchenko.jpg».
2. Розміри фото (читай уважно!):
Не менше 1000px та не бiльше 1500px з довгого боку, розмiр не бiльше 1 мб,  jpg,  sRGB